1396/11/7 شنبه توسط کتابداران سوم خرداد خرمشهر انجام شد؛ کلاس قصه گویی و مسابقه نقاشی در مدرسه بهار زندگی خرمشهر کلاس قصه گویی و مسابقه نقاشی در مدرسه بهار زندگی شهرستان خرمشهر با هدف ارتباط دانش آموزان با کتاب و کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛  نوذر حسینی الوند مسئول کتابخانه عمومی سوم خرداد از برگزاری کلاس قصه گویی و مسابقه نقاشی در بین دانش آموزان کودک مدرسه بهار زندگی شهرستان خرمشهر خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: هدف از اجرای این برنامه،  مشارکت کتابخانه های عمومی با مدارس بعنوان دو دستگاه فرهنگی و آموزشی باری نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در بین دانش آموزان و ترویج این فرهنگ در بین کودکان در سنین ابتدایی است.

حسینی الوند افزود: دراین برنامه کتابداران کتابخانه سوم خرداد برای دانش آموزان قصه گفتند و  از محتوی آن قصه نقاشی کشیدند. همچنین در این نشست تعدادی از دانش آموزان اقدام به قصه گویی برای هم کلاسی های خود نمودند.

در پایان از دانش آموزانی که قصه گفتند و نیز نقاشی های بهتری رسم کردند و توانستند موضوع را به تصویر بکشند با اهدای جوایزی قدردانی شد.

بيشتر
 [PageVisit]