1
اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت برادر عبدالکاظم شیاعی مسئول دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان را تسلیت گفت و برای آن مرحوم طلب آمرزش و مغفرت کرد.
به مناسبت فرارسیدن نوروز98؛
به مناسبت فرارسیدن سال نو و ایام نوروز سال 98 نمایشگاه کتاب نوروز دانایی در کتابخانه مرکزی خوزستان برگزار شد.
در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛
در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور کتابخانه عمومی سپهر دانش در شهرستان رامهرمز افتتاح و به بهره برداری رسید.
گزارش تصویری؛
به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و روز کتابخانه‌گردی اقشار مختلف مردم و مسئولین از کتابخانه تازه تاسیس شهدای مدافع حرم اهواز بازدید کردند.
رئیس کمیته کتابخانه های عمومی ایفلا؛
جان ریچارزد در گفتگو با روابط عمومی نهاد با استقبال از ایده برگزاری جشنواره قصه گویی، گفت: قدرت کتاب با قصه گویی افزایش می یابد و لازم است کتابداران در این زمینه رقابت کنند؛ این کار خلاقانه، یکی از ایده هایی است که با خود به استرالیا می برم.
با هدف آشنا سازی کودکان با کتابخانه برگزار شد؛
مسابقه نقاشی با موضوع «خانواده من کتاب می خوانند» با هدف آشنا سازی کودکان با کتابخانه  عمومی در کتابخانه عمومی ولایت برگزار شد.
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز ؛
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز میزبان دورهمی کتابدارانه در کتابخانه شهید رجایی شهرستان اهواز شد.
با حضور شعرای استان در شام گاه تشیع شهدای ترور اهواز؛
آیین شعرخوانی فصل حماسه به مناسبت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای 31 شهریور دفاع مقدس سال 59 و شهدای ترور31 شهریور97 برگزار شد.
همزمان با فرا رسیدن ماه محرم حسینی؛
همزمان با فرا رسیدن ماه محرم حسینی نشست جمع خوانی کتاب «مرد شمشیر و عشق» برای کودکان و نوجوانان در بخش کودک کتابخانه عمومی ولایت اهواز برگزار شد.
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت برادرِ حسین اعصامی نیروی خدمات کتابخانه عمومی محمد رسول الله شهرستان اهواز را تسلیت گفت و برای آن مرحوم طلب آمرزش و مغفرت کرد.
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت پدرِ ناصر اصل شرهانی کتابدار کتابخانه عمومی کوثر اهواز را تسلیت گفت و برای آن مرحوم طلب آمرزش و مغفرت کرد.
با هدف بررسی مشکلات کتابخانه ها و کتابداران اهواز؛
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان در کتابخانه عمومی شهید باهنر برگزار شد.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان عنوان کرد؛
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: ایجاد فضای مطالعه و توسعه‌های فرهنگی و زیربنایی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی شده است.
با اعتبار 600 میلیون ریال؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: کتابخانه عمومی آیت‌الله خامنه ای( دامه برکاته) اهواز با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال به‌صورت کامل تعمیر و تجهیزات آن بروز رسانی شد.
در کتابخانه عمومی آیت الله بهجت رخ داد:
این کارگاه در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و استفاده از شیوه های علاقمند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی برگزار گردید