1
نشست دورهمی کتابدارانه در کتابخانه شهید رجایی اهواز

نشست دورهمی کتابدارانه در کتابخانه شهید رجایی اهواز

نشست دورهمی کتابدارانه در کتابخانه شهید رجایی اهواز

نشست دورهمی کتابدارانه در کتابخانه شهید رجایی اهواز
1397/9/10 شنبه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز ؛ میزبان دورهمی کتابدارانه در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز میزبان دورهمی کتابدارانه در کتابخانه شهید رجایی شهرستان اهواز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی اهواز از برگزاری جلسه دورهمی با حضور پرفسور بیگدلی و دکتر حسن زاده خبر داد.
حسین صفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی اهواز گفت: این نشست ساعت 17 بعد از ظهر به میزبانی اداره اهواز و در فضای کاملا صمیمانه با حضور پرفسور بیگدلی عضو هیئت علمی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شهید چمران و دکتر حسن زاده عضو هئیت علمی دانشگاه تربیت مدرس تهران ، دکتر فرج پهلو ، مدیرکل نهاد کتابخانه ها عمومی خوزستان دکترکوهی رستمی ، پرسنل نهاد کتابخانه و دانشجویان این رشته   برگزار شد .

درابتدای جلسه دکتر حسن زاده خاطراتی از زمان پذیرش ایشان در این رشته تا تغییر عنوان رشته سخن گفت .وی مستنداتی که در زمینه تغییر رشته  جمع آوری کرده بودند و زیرشاخه های رشته کتابداری که بسیار  گسترده شده و ملزم به تغییرنام می شد را عنوان کرد.

حسین صفری افزود : دانشجویان در این دورهمی از دغدغه های که در زمان تحصیل و در مواجه با اشخاصی که اطلاعی از این رشته و کارایی آن ندارند خاطراتی را تعریف کردند  و چرا با وجود اینکه نام رشته تغییر کرده ولی هنوز به شخصی که متصدی کتابخانه می باشد کتابدار گفته می شود.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی اهواز حسین صفری در ادامه جلسه از خاطرات 10ساله کاری خود مطالبی را برای جمع حاضر تعریف کردند و خاستار تداوم این گونه جلسات دورهمی شدند و افزودند که اداره کتابخانه های عمومی اهواز میزبان همیشگی این نشست ها خواهد بود.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 370