1
1
1397/7/15 يكشنبه همزمان با روز جهانی و هفته ملی کودک انجام می شود؛ اجرای برنامه های فرهنگی ایستگاه کتابخانه سیار در چهار منطقه روستایی و محروم خوزستان همزمان با روز جهانی و هفته ملی کودک، ایستگاه های کتابخانه سیار با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در چهار منطقه محروم و روستاهای خوزستان خدمات فرهنگی ارائه می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان همزمان با روز جهانی و هفته ملی  کودک و نوجوان، برنامه های فرهنگی ایستگاه کتابخانه سیار در چهار منطقه روستایی و محروم خوزستان با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

منصور کوهی رستمی، مدیر کل کتابخانه های عمومی خوزستان در خصوص اجرای این برنامه گفت: با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قراراست  ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی در مناطق روستایی و محروم و راه اندازی ایستگاه های سیار کتابخانه ای در چهار منطقه محروم و روستایی استان خوزستان انجام شود.

وی افزود: روستای دوگچه شهر میدوارود باغملک در روز شنبه 14مهر؛ روستای ذاود بخش چلو شهرستان اندیکا در روز یکشنبه 15 مهر، روستای هوفل شرقی سوسنگرد در روز دوشنبه16 مهر؛ روستای شهرویی شهرستان بهبهان در روز سه شنبه 17 مهر ماه، مناطقی است که ارائه خدمات فرهنگی انجام خواهد شد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی خوزستان با تاکید بر اینکه پایه و اساس پیشرفت در هر جامعه توجه به کتاب، افزایش آگاهی و بالا بردن سطح سواد است، ادامه داد: راه اندازی کتابخانه سیار در روستاها و مناطق محروم و کم برخوردار، پایه ریزی یک فرهنگ حسنه است.

در پایان منصور کوهی رستمی گفت:  نیروهای ماهر و متخصص کانون و کتابداران، فعالیت های متنوعی چون نمایش فیلم، کتابخوانی، نمایش عروسکی، نقد کتاب، نقاشی و خوشنویسی را در این کتابخانه های سیار به کودکان و نوجوانان هدیه می دهند تا استعدادهای نهفته آنان شکوفا شود

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 494