1
1

2

3

4

5
1397/8/12 شنبه با هدف بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی آبادان انجام شد؛ بازدید نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه فرهنگ در این بازدید، مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی شهرستان آبادان بررسی و بر حل آن تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامیبه همراه علی غیاثی، مدیر کل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ محمد جوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان؛ محمدرضا دشت افکن، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و جمعی از مدیران شهرستان آبادان با هدف بررسی مسائل و مشکلات از کتابخانه عمومی فرهنگ آبادان بازدید کردند.

در این بازدید، جلیل مختار، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی بر وصول نیم درصد کتابخانه ها از سوی شهرداری تاکید کرد و گفت: حمایت از بخش های فرهنگی به ویژه کتاب و کتابخوانی ترقی بخش های دیگر را در پی خواهد داشت، برهمین اساس شهرداری ها باید برای توسعه فرهنگی و سایر بخش ها به قوانین پایبند باشند.

وی افزود: منطقه آزاد اروند می توانند سهم بسزای در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح شهرستان ایفا کنند و باید برای این مهم با کتابخانه های عمومی در بخش های مختلف عمرانی، فرهنگی و ... همکاری کنند.

در پایان،جلیل مختار ضمن قول مساعدت برای تامین منابع کتابخانه های شهرستان به همراه سایر مسئولین از کتابخانه عمومی فرهنگ بازدید کردند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 137