1
1

2

3
1397/7/23 دوشنبه در راستای ترویج مطالعه و رونق کتابخوانی؛ کارگاه آموزشی «جام باشگاه های کتابخوانی» در کتابخانه عمومی شهید باهنر اهواز کارگاه آموزشی «جام باشگاه های کتابخوانی» با حضور مسئولین کتابخانه های عمومی و کتابداران اهواز در بخش کودک کتابخانه عمومی شهید باهنر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، کارگاه آموزشی «جام باشگاه های کتابخوانی» با حضور مسئولین کتابخانه های عمومی و  کتابداران اهواز  در بخش کودک کتابخانه عمومی شهید باهنر برگزار شد.

حسین صفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی اهواز هدف از برگزاری این کار گاه را آشنایی بیشتر کتابداران با  باشگاه های کتابخوانی و ایجاد باشگاه های کتابخوانی، ترویج مطالعه و رونق کتابخوانی در شهرستان دانست وگفت: این کارگاه آموزشی «جام باشگاه های کتابخوان»  با شرکت 20 نفر از کتابداران کتابخانه های عمومی علاقمند به این جام به مدت 4ساعت درکتابخانه عمومی شهید باهنر  برگزار شد.

زهرا کمائی مربی این کارگاه و تسهیلگر برگزیده باشگاه کتابخوان گفت : باشگاه های ترویج کتاب خوانی کودک و نوجوان با هدف کمک به افزایش سرانه مطالعه بین کودک و نوجوان، تقویت فرهنگ گفتگو و استدلال و مهارت در بحث و قدرت، تحلیل و گسترش فرهنگ همکاری و مشارکت در انجام یک کار گروهی تشکیل شده است.

در پایان مربی و کتابداران تجربیات کتابخوانی همدیگر را به اشتراک گذاشتند و مقرر شد که همکاری خوبی درکتابخانه ها با در اختیارگذاشتن فضا و اعضا و منابع به باشگاه های کتابخوانی انجام شود.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 230