1
1

2

3
1397/7/25 چهارشنبه با هدف برنامه ریزی فعالیتهای هفته کتاب و کتابخوانی؛ سومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان گتوند برگزار شد سومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی گتوند با هدف برنامه ریزی فعالیتهای هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، سومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی گتوند با هدف برنامه ریزی فعالیت های هفته کتاب با حضور مسئولان و کتابداران کتابخانه های عمومی گتوند  در محل سالن جلسات آموزش و پرورش گتوند برگزار شد.

در این نشست که حسین اسدی پور، رئیس اداره آموزش و پرورش گتوند نیز حضور داشت، بر تداوم تعامل و همکاری آموزش و پرورش گتوند با کتابخانه های عمومی شهرستان در سال جاری تاکید کرد.

اسدی پور گفت: آموزش و پرورش شهرستان گتوند در نظر دارد امسال با فعال کردن کتابخانه پژوهشسرای دکتر امین پور  و استفاده از کادر مجرب، فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین دانش آموزان شهرستان ترویج دهد.

ابوذر اکبری نیا، رئیس اداره کتابخانه های عمومی گتوند گفت: همکاری و تعامل آموزش و پرورش و کتابخانه های عمومی سبب پیشرفت جامعه دانش آموزی است و کتابخانه های عمومی و کتابداران کتابخانه های عمومی می توانند کتاب و کتابخوانی را در مدارس رواج بخشند.

در پایان این نشست، کتابداران شهرستان به بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات و همچنین برنامه های پیشنهادی خود در هفته کتاب و کتابخوانی سال جاری پرداختند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 247