1
1

2

3

4

5
1397/7/15 يكشنبه در راستای ترویج شعائر حسینی؛ همایش «احلی من العسل» در کتابخانه عمومی ابوذر غفاری شوش برگزار شد در این همایش، فضاسازی محیط کتابخانه، نمایشگاه کتابی با موضوع عاشورا و امربه معروف نهی از منکر و مسابقه نقاشی برای کودکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، مریم اسدی اصل، مسئول کتابخانه عمومی ابوذرغفاری شوش از اجرای فعالیت های فرهنگی در همایش «احلی من العسل» کتابخانه عمومی ابوذر غفاری شوش خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، یک فرصت مناسب برای تبلیغ و ترویج کتاب و کتابخوانی است و از این حیث همایش «احلی من العسل» در کتابخانه عمومی ابوذر غفاری شوش برگزار شد.

 مسئول کتابخانه عمومی ابوذرغفاری شوش ادامه داد: در کنار این همایش، نمایشگاه کتاب با محوریت عاشورا وامر به معروف و نهی از منکر، مسابقه ی نقاشی کودکان عاشورایی، برگزاری مراسم سرودخوانی و نوحه خوانی توسط اعضای کتابخانه برگزار شد.

این برنامه با هدف ترویج ایثار، شهادت, و ترویج و نهادینه سازی فرهنگ ولایتمداری، پرورش و تقویت روحیه ی جهادی بین کودکان و نوجوانان صورت پذیرفت.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 171