1
مسابقه کتابخوانی از کتاب «پیرامون جمهوری اسلامی»
1397/11/15 دوشنبه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ؛ مسابقه کتابخوانی از کتاب «پیرامون جمهوری اسلامی» در کتابخانه عمومی شهیدان اسلام هفتکل برگزار می شود مسابقه کتابخوانی از کتاب «پیرامون جمهوری اسلامی» به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه عمومی شهیدان اسلام هفتکل برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، مسابقه کتابخوانی از کتاب «پیرامون جمهوری اسلامی» نوشته استاد شهید مرتضی مطهری به  مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه عمومی شهیدان اسلام هفتکل برگزار می شود.

نادر مرادی فر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی هفتکل ضمن تبریک این ایام خجسته  به اهمیت کتاب و کتابخوانی در نظام جمهوری اسلامی و رشد قابل ملاحظه این حوزه در تولید محتوا و گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه خواستار شرکت فعال دانش آموزان ،دانشجویان و سایر اقشار در این مسابقه فرهنگی شد.

وی در ادامه گفت اولین دوره پویش کتاب خوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز در حال برگزاری است که علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به پرتال نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نشانی www.iranpl.ir مراجعه نمایند .

در پایان از اهدا کارت هدیه به برگزیدگان مسابقه کتابخوانی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن خبر داد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 204