1
نشست جمع خوانی کتاب «اسرار فضا» در کتابخانه معرفت لور اندیمشک

نشست جمع خوانی کتاب «اسرار فضا» در کتابخانه معرفت لور اندیمشک
1397/11/17 چهارشنبه به مناسبت روز فناوری فضایی انجام شد؛ نشست جمع خوانی کتاب «اسرار فضا» در کتابخانه معرفت لور اندیمشک نشست جمع خوانی کتاب «اسرار فضا» به مناسبت روز فناوری فضایی در کتابخانه معرفت لور اندیمشک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، شادی عاطفی مهر، مسئول کتابخانه عمومی معرفت کوی لور اندیمشک از نشست جمع خوانی کتاب «اسرار فضا» نوشته مایک گالد اسمیت و ترجمه جمشاد نقاش شوشتری به مناسبت روز فناوری فضایی خبر داد.

کتاب اسرار فضا برای رده سنی نوجوانان نوشته شده است. در این کتاب ، فضا معنا و مفهومی تعریف شده است که از قدیم و کهن به دست خیلی از دانشمندان و فلاسفه مورد دقت و نظر انجام گرفته و در زمانه های گوناگون تاریخی بر پایه و اصول رویکردهای اجتماعی و فرهنگی ترویج یافته است. فضا بخش های نسبتاً تهی کیهان و دنیای هستی می باشد که بیرون از جوّ سیارات وجود داشته است.دنیای ما سراسر رمز و راز است و بزرگ‌ترین راز این است که جهان از کجا پدید آمده است.

عاطفی مهر هدف از برگزاری این برنامه را، ایجاد انگیزه برای نوجوانان به مطالعه موضوعات جالب و هیجان انگیز و ترویج فرهنگ مطالعه عنوان کرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 191