1
تجلیل از پدران شاغل در کتابخانه های عمومی ابادان

تجلیل از پدران شاغل در کتابخانه های عمومی ابادان
1398/1/7 چهارشنبه در روز مظهر عدالت و گرامیداشت مقام پدر؛ تجلیل از کتابداران پدر کتابخانه های عمومی شهرستان آبادان در 13 رجب سالروز ولادت امیر مومنان و تکریم مقام پدر از زحمات پدران شاغل در کتابخانه های عمومی شهرستان آبادان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، در 13 رجب سالروز ولادت امیر مومنان و تکریم مقام پدر از زحمات پدران شاغل در کتابخانه های عمومی تجلیل شد.

احمدرضا دشت افکن، رئیس اداره کتابخانه های عمومی آبادان با تبریک روز پدر گفت: حضرت امام علی علیه السلام منادی واقعی پیشرفت بشریت در تمام اعصار است و ضرورت دارد که جوامع امروزی بیانات ارزشمند امیر مومنان را الگو قرار دهند. امام علی علیه السلام تمام وجود خود را وقف اسلام نمود و شناساندن ابعاد گوناگون شخصیت ایشان به اقشار مختلف مایه سعادت جامعه اسلامی می شود.

وی گفت: در آیات و روایات اسلامی بر شأن و منزلت پدر تأکید ویژه شده است و فرزندان نیز باید قدردان تلاش عظیم پدران خود باشند. کلام گهر بار مولای متقیان در کتاب شریف نهج البلاغه مسیر هدایت را روشن تر کرده است و مطالعه این کتاب ارزشمند به جوانان عزیز توصیه می شود.

دشت افکن  در این مراسم از زحمات پدران شاغل در کتابخانه ها تجلیل کرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 183