1
انجمن ادبی«زاگرس» در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان

انجمن ادبی«زاگرس» در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان

انجمن ادبی«زاگرس» در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان
1397/12/20 دوشنبه با هدف شناسایی استعدادهای حوزه ادبیات: انجمن ادبی«زاگرس» در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان آغاز به کار کرد انجمن ادبی«زاگرس» با هدف شناسایی استعدادهای حوزه ادبیات در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، انجمن ادبی«زاگرس» با هدف شناسایی استعدادهای حوزه ادبیات در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان آغاز به کار کرد.

فاطمه شولی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی هندیجان هدف از برگزاری این نشست را علاوه بر شناسایی استعدادهای برتر و رفع نیاز های فرهنگی مرتبط با انجمن ادبی ،تعمیم و تعمیق روابط علمی و پژوهشی اعضای انجمن دانست و گفت: راه اندازی این انجمن به عنوان برنامه ای جذاب فرهنگی، هنری زمینه ساز جذب مخاطبان بهتر و بیشتر در راستای کتاب و کتابخوانی شد .

وی گفت: از آنجا که امکان حضور تمام اعضای انجمن ادبی در نخستین جلسه فراهم نبود در گام نخست لزوم آشنایی اعضای انجمن با همدیگر ،آشنایی با سلایق ،مشخص شدن سرشاخه های کانون ادبی و رسیدن به نقطه اشتراک پیشبرد اهداف متناسب با منابع کتابخانه مورد بررسی واقع شد .

شولی در ادامه بیان کرد: برپایی چنین انجمن های ادبی در پیشرفت فرهنگ و هنر عمومی با محوریت جذب مخاطب به محیط های فرهنگی و پویا نمایی تاثیر بسزا دارد ، در این نشست سعی شد بخش های مختلف کانون ادبی از جمله انجمن شعر ،داستان،روابط عمومی و نشریه به صورت جداگانه مورد بررسی واقع شد .
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 160