1
مراسم تقدیر از جانباز هشت سال دفاع مقدس در اداره کتابخانه عمومی ایذه برگزار شد
1398/1/24 شنبه همزمان با روز جانباز؛ مراسم تقدیر از جانباز هشت سال دفاع مقدس در اداره کتابخانه عمومی ایذه برگزار شد مراسم تقدیر از جانباز هشت سال دفاع مقدس به مناسبت ولادت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز در اداره کتابخانه عمومی ایذه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، مراسم تقدیر از حسین چهارتنگی جانباز هشت سال دفاع مقدس به مناسبت ولادت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با حضور مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی ایذه برگزار شد.

جبار نوروزی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایذه ولادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، روز پاسدار و جانباز را از ارزشمندترین روزهای سال دانست و گفت: ما هرچه داریم از عاشورا و خون امام حسین(ع) و رشادت‌های دلاور مردانه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است. در نتیجه باید از شهدا، ایثارگران، جانبازان و پاسداران هشت سال دفاع مقدس تجلیل و تشکر نموده و از حضور آن‌ها در کتابخانه جهت ترویج فرهنگ بسیج و جهاد استفاده کنیم.

وی گفت: حسین چهارتنگی نیروی ساعی و پرتلاش این اداره از جانبازان جنگ تحمیلی می‌باشد و ما بر خود واجب دانستیم در این روز از وی تجلیل و تشکر کنیم.

در پایان هدیه ای به رسم یادبود به جانباز حسین چهارتنگی اهداء شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 81