1
اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر انجام شد؛
نشست جمع خوانی کتاب«داستانهایی از زندگی امام رضا(ع)» به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر در بخش کودک کتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار بهبهان برگزار شد.
مسئول کتابخانه عمومی حاج یوسف بهبهانی خبر داد؛
سیروس میرزایی از نشست قصه گوئی کتاب «متیوبازینگتون» با حضور تعدادی از اعضای کودک و یکی از مادران قصه گو در کتابخانه عمومی حاج یوسف بهبهانی خبر داد.
با هدف آشنایی با سیره رضوی انجام شد؛
اعضای بخش کودک کتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار بهبهان در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی انجام شد.
همزمان با شب های قدر؛
مراسم احیای شب های قدر با تلاوت قرآن، قرائت دعای جوشن کبیر، سخنرانی و مدیحه سرایی در کتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار بهبهان برگزار شد.
همزمان با انتشار فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
همزمان با آغاز نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اولین کمیته  اجرایی کتابخانه های عمومی استان خوزستان تشکیل شد.
رئیس کمیته کتابخانه های عمومی ایفلا؛
جان ریچارزد در گفتگو با روابط عمومی نهاد با استقبال از ایده برگزاری جشنواره قصه گویی، گفت: قدرت کتاب با قصه گویی افزایش می یابد و لازم است کتابداران در این زمینه رقابت کنند؛ این کار خلاقانه، یکی از ایده هایی است که با خود به استرالیا می برم.
با صدور پیامی؛
جامعه کتابدران استان خوزستان با صدور پیامی درگذشت خیّر کتابخانه ساز مرحوم حاج محمد جعفر بهبهانیان را به خانواده ایشان تسلیت گفتند.
با معرفی ۴ اثر؛
کتاب های «از خودم سوال می کنم»، «بازی های شاد و تأثیرگذار»، «برگ اضافی» و «سلام روباه قرمز» به عنوان منابع طرح کتاب خوان تیرماه ۱۳۹۷ معرفی شد.
همزمان با برگزاری هشتمین دوره؛
همزمان با برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، سامانه اینترنتی مستقل این جشنواره به منظور ایجاد امکان ثبت نام و اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای این جشنواره، به بهره‌برداری رسید.
با معرفی ۷ اثر؛
دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی از میان آثار منتشر شده طی ۳ سال اخیر، ۷ عنوان کتاب با موضوع سیره امام رضا علیه‌السلام را به عنوان منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی کرد.
پیام تسلیت؛
علیرضا مختارپور در پیامی درگذشت پدر نیروی خدمات شاغل درکتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار بهبهان را تسلیت گفت.
با معرفی ۴ عنوان اثر؛
کتاب‌های «انسان‌شناسی قرآن»، «فرنگیس»، «زایو» و «داستان‌های موموشی» با موضوعات جهان‌بینی قرآنی، دفاع مقدس، رمان ایرانی و کودک و نوجوان در قالب طرح کتاب‌خوان اردیبهشت ماه برای علاقه‌مندان به کتابخوانی معرفی شد.