1
کتابخوان انقلابی
1397/10/29 شنبه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ اولین دوره پویش کتابخوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی در خوزستان برگزارمی شود همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اولین دوره پویش کتابخوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی در خوزستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اولین دوره پویش کتابخوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی در خوزستان  برگزارمی شود.

منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان با اعلام خبر گفت: برای شناخت بهتر حوادث و اتفاقات در سال های منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی را می توان از آثار و کتاب به خوبی درک کرد.

وی ادامه داد: اشتراک گذاری کتاب های با موضع انقلاب اسلامی در محیط های مجازی سبب شد همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اولین دوره پویش کتابخوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی در خوزستان  نیز برگزار شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان با اعلام شرایط شرکت در این پویش عنوان داشت: عموم مردم خوزستان می توانند کتاب های با محوریت انقلاب اسلامی را بخوانند و در قالب کلیپ های یک دقیقه ای در پیج های خود با هشتک #پویش کتابخوان مجازی و #کتابخوان انقلاب اسلامی منشتر کنند.

 شرایط شرکت در جشنواره:

  1. فایل ویدئویی با کادر افقی ارسال شود.
  2. مدت زمان آثار ارسالی نباید بیش از یک دقیقه باشد
  3. کیفیت معرفی کتاب، تناسب منبع با گروه سنی شرکت کننده و استفاده از ایده های خلاقانه و انتخاب کتاب‌های منتشر شده از سال ۱۳۹۰ به بعد دارای اولویت امتیازدهی است.

 شیوه تحویل آثار

  1. علاقه‌مندان برای ارسال آثار می‌بایست فایل ویدئوی معرفی کتاب مورد نظر را در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ #پویش_کتابخوان_مجازی و #کتابخوان_انقلاب_اسلامی منتشر كنند.
  2. صفحه اینستاگرام پویش کتاب خوان مجازی را در پست خود به صورت ketabclip @ درج نمایند.
  3. پست مربوطه می بایست تا زمان اعلام نتایج قابل مشاهده باشد و حذف نشود.
  4. در بخش کودک و نوجوان، والدین می‌توانند ویدئوی مربوطه را در صفحه‌ای با نام خود انتشار دهند.
  5. همچنین شرکت در این پویش برای علاقه‌مندان از طریق پیام‌رسان سروش به آدرس sapp.ir/ketabclip نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

 جوایز مسابقه

این جشنواره سه برگزیده و ۴۰ شایسته تقدیر خواهد داشت که در بخش برگزیدگان، به نفر اول ده میلیون ریال، نفر دوم و سوم هر کدام ۵ میلیون ریال کمک هزینه خرید کتاب در قالب کارت اعتباری تعلق می‌گیرد.

به ۴۰ نفر شایسته تقدیر در این جشنواره نیز لوح تقدیر به همراه بن خرید کتاب الکترونیکی به ارزش ۱ میلیون ریال از سوی نشر جام جم اهدا می‌شود.

مهلت شرکت در مسابقه و داوری آثار

علاقه‌مندان از تاریخ دوشنبه ۱۰ دی تا ۲۲ بهمن ماه فرصت دارند تا در جشنواره پویش کتاب خوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی شرکت کنند.

داوری آثار نیز از ۲۳ بهمن آغاز و تا ۲۸ بهمن ماه ادامه پیدا می‌کند و در نهایت برگزیدگان این جشنواره طی مراسمی در اسفندماه، معرفی و تقدیر می‌شوند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 985