1
آشنایی کودکان با مفاهیم و  داستان های شاهنامه

آشنایی کودکان با مفاهیم و  داستان های شاهنامه

آشنایی کودکان با مفاهیم و  داستان های شاهنامه
1397/12/21 سه‌شنبه درکتابخانه عمومی ولایت اهواز انجام شد؛ آشنایی کودکان با مفاهیم و داستان های شاهنامه آشنایی کودکان با مفاهیم و داستان های شاهنامه با حضور دانش آموزان مدرسه حضرت زینب (س) در کتابخانه عمومی ولایت اهواز برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، آشنایی کودکان با مفاهیم و  داستان های شاهنامه با حضور دانش آموزان مدرسه حضرت زینب (س) در کتابخانه عمومی ولایت اهواز برگزار شد.

زینب قنواتی، مسئول کتابخانه عمومی ولایت اهواز هدف از برگزاری این برنامه را علاوه بر تنوع در محیط درسی ، ایجاد ارتباط بیشتر کودکان با کتاب و کتابخانه دانست و گفت: شاهنامه‌خوانی و آشنایی کودکان با رسم زندگی پهلوانان این سرزمین از موارد مهمی است که باید اهتمام بیشتری در ترویج آن داشته باشیم.

وی در ادامه شاهنامه را شناسنامه فرهنگی ایرانیان دانست و عنوان کرد: این کتاب دارای آموزه‌های انسانی، اخلاقی و تربیت فراوانی است که می‌توان از تمامی آن‌ها درس گرفت. ما باید از کودکی فرزندان خود را با مفاهیم و آموزه‌های این گنجینه ارزشمند آشنا کنیم.

وی افزود: ضمن معرفی کتاب شاهنامه فردوسی و خواندن داستان هایی از آن و لمس کتاب شاهنامه، دانش آموزان با گشت و گذار در دنیای کتاب با کتابخانه و نحوه کار آن آشنا شدند .

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 143