1398/4/17 دوشنبه به مناسبت روز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر؛ نشست جمع خوانی کتاب های «فاطمه وفاطمه» و «فصل فیروزه» در کتابخانه عمومی خاتم شوش برگزار شد نشست جمع خوانی کتاب های «فاطمه وفاطمه» و «فصل فیروزه» به مناسبت روز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر در کتابخانه عمومی خاتم شوش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي خوزستان، نشست جمع خوانی کتاب های  «فاطمه وفاطمه» سروده محمد مهاجرانی و «فصل فیروزه» نوشته محبوبه زارع به مناسبت روز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر در کتابخانه عمومی خاتم شوش برگزار شد.

مریم اسدی اصل، مسئول کتابخانه عمومی خاتم گفت: این نشست جهت آشنایی با شخصیت مذهبی حضرت فاطمه معصومه(س) از طریق مطالعه و همچنین برگزاری جشن به یمن میلاد این بانوی گرانقدر در روزدختر با حضور اعضای کودک و نوجوان در بخش کودک کتابخانه برگزار شد.

 اسدی اصل هدف از برگزاری این نشست را ترویج  سبک زندگی دینی و آشنایی از طریق معالعه و آگاهی دادن به کودکان و نوجوانان نسبت به شخصیت حضرت فاطمه معصومه (س) عنوان کرد و گفت: در این برنامه ضمن خواندن کتاب های «فاطمه و فاطمه» و «فصل فیروزه» از دختران کودک و نوجوان فعال در کتابخانه با اهدای گل و هدیه تقدیر شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 43