1398/8/13 دوشنبه به همت کتابداران بخش کودک و نوجوان کتابخانه مرکزی استان؛ نشست قصه گویی کتاب «قطره سحرآمیز» برگزار شد نشست قصه گویی کتاب «قطره سحرآمیز» و ویژه برنامه ای با محوریت آب و با شعار «ایست آب نیست» در کتابخانه مرکزی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه هاي عمومي خوزستان، نشست قصه گویی کتاب «قطره سحرآمیز» و ویژه برنامه ای با محوریت آب و با شعار «ایست آب نیست» در کتابخانه مرکزی استان برگزار شد.

راضیه خلف آبادی، کتابدار بخش کودک کتابخانه مرکزی استان گفت: ویژه برنامه ای با موضوع آب و کاربرد آن درمصارف مختلف و صرفه جویی و بهینه سازی در مصرف آب با هدف فرهنگ سازی و نهادینه کردن مصرف درست آب، برگزار شد .

وی افزود: دراین ویژه برنامه ابتدا کتابداران بخش کودک با قصه گویی ازکتاب «قطره سحر آمیز» نوشته   نوشته برایان دان و ترجمه قاسم کریمی با اهمیت موضوع آب و کاربرد آن درمصارف مختلف و همچنین در مورد صرفه جویی و مصرف درست با کودکان پرداختند .

خلف آبادی بیان کرد: ازدیگر برنامه های این نشست،انجام آزمایشات ساده ای با استفاد از آب ازجمله  درست کردن میکروسکوپ و آزمایش ماهیگیری با استفاده از آب و آهن ربا انجام شد که مورد استقبال کودکان قرار گرفت.

بيشتر
 [PageVisit]