1398/8/14 سه‌شنبه همزمان با 13 آبان صورت گرفت؛ ایستگاه شعار نویسی و مسابقه نقاشی با موضوع سیزده آبان ایستگاه شعار نویسی و مسابقه نقاشی با همکاری کتابخانه عمومی شهیدان اسلام هفتکل و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوع سیزده آبان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان ، همزمان با فرارسیدن 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ایستگاه شعار نویسی و مسابقه نقاشی با موضوع سیزده آبان با همکاری کتابخانه عمومی شهیدان اسلام هفتکل در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هفتکل برگزار شد.

نادر مرادی فر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی هفتکل گفت : سیزده آبان که در مبارزه و قیام دانش آموزان متعهد و بیدار بر ضد رژیم شاه و حامیان آن به ویژه استکبار جهانی ریشه دارد، نشانه آن است که این قشر آگاه و متعهد، در راه رسیدن به اهداف والا و عظیم انقلاب اسلامی، چه در زمان طاغوت و چه پس از پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.
مرادی فر درباره ی نامگذاری 13 آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیان کرد: سیزدهم آبان ماه، رخدادی مهم را در تاریخ انقلاب اسلامی در اذهان زنده می‌کند و به همین دلیل به عنوان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» نامیده شده است
.

وی هدف از این برنامه را آشنایی کودکان و نوجوانان با شخصیت شهید نوجوان،حسین فهمیده و یوم الله سیزده آبان در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی دانست.

گفتنی است در پایان مسابقه به تعدادی از دانش آموزان که آثار برتری نسبت به سایر دوستان خود به تصویر کشیده بودند جوایزی اهدا شد.
بيشتر
 [PageVisit]