1398/10/23 دوشنبه به مناسبت ایام فاطمیه؛ نشست قصه گویی کتاب«بوی دست های تو» در کتابخانه عمومی شهید زمانی دزفول برگزار شد همزمان با ایام فاطمیه، نشست قصه گویی کتاب «بوی دست های تو» در کتابخانه عمومی شهید زمانی دزفول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، همزمان با ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س)، نشست قصه گویی کتاب «بوی دست های تو» نوشته حسین فتاحی در بخش کودک کتابخانه عمومی شهید زمانی دزفول برگزار شد.

 ثمانه السادات قاضی دزفولی، مسئول کتابخانه عمومی شهید زمانی با بیان این نکته که گروه های انحرافی و ضد اسلامی  در صدد تخریب ارزشهای اسلامی و پوچ نمودن افکار جوانان ما هستند، گفت: در سایه روشنگری و تبلیغ درست اسلام واقعی می توان ضمن ایجاد وحدت، مانع از ایجاد نفاق در بین مردم به ویژه جوانان و نوجوانان شد.

وی ایام فاطمیه رابه عنوان هویت شیعه ، فرصت مناسبی بر شمرد و افزود: می‌توان شناخت درستی از مکتب اسلام به همگان ارائه داد و در این برهه از زمان گرامیداشت این ایام و معرفی شخصیت حضرت زهرا(س) احساس می شود.

مسئول کتابخانه عمومی شهید زمانی ادامه داد: این کتاب از سری کتابهای قصه های بانو فاطمه (س) کودکان را با زندگی  و شخصیت حضرت زهرا (س) آشنا می کند.

 در پایان کودکان بر اساس قصه شنیده شده و  تصورات ذهنی خود از شخصیت ایشان نقاشی کشیدند.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]