1398/10/24 سه‌شنبه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت؛ مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، جنایت تروریستی آمریکا مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهیدان در کتابخانه عمومی ارجان شهر منصوریه بهبهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی خوزستان، اسماعیل سرورپور، مسئول کتابخانه عمومی ارجان بهبهان از برگزاری مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش با حضور سرهنگ پاسدار عبدالله خیران پور، فرمانده سپاه بهبهان با همکاری هیات های مذهبی شهر منصوریه در این کتابخانه خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: در این مراسم صدها نفر از مردم شهید پرور منطقه با دلی آکنده از درد و غم و تنفر از آمریکای جنایتکار شرکت کردند تا بدین وسیله ضمن بزرگداشت یاد شهیدای مظلوم ترور، همبستگی و پایبندی خود را به آرمان های والای انقلاب و پیشوای مسلمان جهان بار دیگر به جهانیان اثبات کنند.

سرهنگ پاسدار عبدالله خیران پور، فرمانده سپاه بهبهان در سخنانی با برشمردن امتیازات برجسته سردار شهید سپهبد سلیمانی، گفت: برای ما بسیار سنگین است که خون پاک این عزیزان به زمین ریخته شد ولی باید دانست که شهادت هنر مردان خداست و این شهدای بزرگوار را خداوند برای خود دستچین کرده است.

وی افزود: سردار دلها در عین آنکه مجاهد، طراح، هوشمند، فرمانده و فاتح بود، با الگوگیری از حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها، نسبت به ولایت مطیع و فرمانبردار بود و شهادت او نیز مانند حیاتش، موجب عزت اسلام و انقلاب شد.

در پایان این مراسم که با حرکت به سمت مرقد شهدای گمنام و حضور در آن مکان مقدس همراه بود، قاریان قرآن کریم به تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید پرداختند و ذاکران اهل‌بیت علیهم‌السلام در مصائب حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها نوحه‌سرایی کردند و اشعاری در فضلیت جهاد و مجاهدان راه خدا از جمله شهید سلیمانی قرائت کردند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]