1398/11/23 چهارشنبه به مناسبت دهه فجر انجام شد: بازدید فرماندار اندیمشک از کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، فرماندار اندیمشک از کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پیمان جهانگیری، فرماندار اندیمشک از کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک بازدید کردند.

پیمان جهانگیری، فرماندار اندیمشک ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد شهید سپهبد قاسم سلیمانی، مطالعه را امری مهم در رشد جامعه برشمرد و گفت: ترویج فرهنگ مطالعه نیازمند مشارکت جمعی است و در این زمینه، خانواده ها نقش کلیدی دارند.

وی از زحمات و تلاش های رئیس و کارکنان کتابخانه های عمومی در جهت توسعه فرهنگ کتابخوانی شهرستان تجلیل کرد و افزود: کتابخانه های پویا در شهرستان نماد فرهنگ غنی در منطقه هستند و همه باید برای تقویت این مجموعه تلاش کنند.

فرماندار اندیمشک یادآور شد: ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی باید با جدیت پیگیری شود و در جهت رفع مشکلات کتابخانه های عمومی برنامه ریزی ها و مساعدت های لازم انجام خواهد شد.

فریبا لطفی بافنده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک ضمن تشکر از حضور فرماندار در کتابخانه ها و توجه ایشان به حوزه کتاب بیان کرد: گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی، برنامه های فرهنگی و تلاش هایی که درجهت ترویج فرهنگ مطالعه انجام می شود ارائه دادند.

وی در ادامه به مشکلات کتابخانه ها در زمینه جذب نیم درصد شهرداری ها اشاره کرد و بر لزوم بازسازی ساختمان کتابخانه ها و داشتن یک کتابخانه مرکزی استاندارد در شهرستان تاکید کرد و افزود: از مسئولین در زمینه رفع مشکلات کتابخانه ها و ساخت کتابخانه های بیشتر در جهت دسترس پذیری همه اقشار و مناطق شهرستان انتظار همکاری داریم.

کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک در سال 1353 تأسیس شد و با ظرفیت حدود 30 هزار جلد کتاب در زمینه های مختلف در حال خدمت رسانی به عموم است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]