1398/12/3 شنبه به مناسبت چهلمین روز شهادت سردارشهید حاج قاسم  سلیمانی؛ نشست جمع خوانی کتاب «ذوالفقار» در کتابخانه عمومی موعود مسجدسلیمان برگزار شد به مناسبت چهلمین روز شهادت سردارشهید حاج قاسم  سلیمانی، نشست جمع خوانی کتاب «ذوالفقار» در کتابخانه عمومی موعود مسجدسلیمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، پروانه رضایی، مسئول کتابخانه عمومی موعود از برگزاری نشست جمع خوانی کتاب «ذوالفقار» نوشته علی اکبر مزدآبادی به مناسبت بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی خبرداد.

وی افزود:این  کتاب برش هایی از خاطرات شفاهی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از زبان خود سردار و متعلق به سال های 1360تا1393 است . خاطراتی جذاب و خواندنی که به بیان ابعاد جنگ تحمیلی،روابط و رویدادهایی که در خلال هشت سال دفاع مقدس برای رزمندگان اسلام رخ داده پرداخته است.

وی افزود: برگزاری این برنامه ها از زمان شهادت سردار سلیمانی و همراهانش و نیز پاسداشت شهدای مقاومت تنها گوشه ای از عشق و ارادت مردم به این سردار بزرگ بود، کسی که در طول سالها حمله داعش به کشورهای منطقه ،سایه شوم جنگ و ناامنی توسط سلطه تکفیری ها را از سر مردم منطقه برداشت ونام خود را به عنوان یکی از قدرتمندترین چهره های مقابله با تروریسم در ذهن جهانیان ثبت کرد.

گفتنی است نویسنده کتاب همچنین حدود 100 صفحه از این کتاب را به انتشار تصاویر ناب و دیده نشده ای از سردار سلیمانی اختصاص داده است.

بيشتر
 [PageVisit]