1
عیادت کتابداران از بخش اطفال بیمارستان باغملک2

عیادت کتابداران از بخش اطفال بیمارستان باغملک1

عیادت کتابداران از بخش اطفال بیمارستان باغملک3
1397/9/12 دوشنبه به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني؛ عیادت از کودکان بیمار و پرسنل بیمارستان شهيد طباطبايي رئیس اداره كتابخانه هاي عمومي باغملك و جمعی از مسئولین این شهرستان از کودکان بیمار و پرسنل بیمارستان شهيد طباطبايي عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي خوزستان، ايرج كمائي، رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي باغملك به همراه كتابداران و جمعي از مسئولين شهرستان در بیمارستان شهید طباطبایی حضور یافتند.
این حضور به مناسبت بيست و ششمين دوره هفته كتاب و كتابخواني در بخش كودكان بيمارستان شهيد طباطبايي انجام شد و با اهداي كتاب و گل به كودكان و پرسنل اين بخش، هفته كتاب و كتابخواني را گرامي داشتند.
ايرج كمائي، رئیس اداره کتابخانه های عمومی باغملک، گفت: هدف از اجراي اين برنامه خارج كردن كتاب از فضاي كتابخانه و رساندن آن به مخاطبان واقعي است.

وی افزود: هفته كتاب و كتابخواني فرصتي ست تا بخشي از مخاطبان اصلي كتاب داراي شرايط خاص در حوزه كودك و نوجوان ، بتوانند خارج از فضاهاي مجازي و كتابخانه اي به كتاب هاي كتابخانه دست پيدا كنند و لذت مطالعه را بچشند.

ایرج کمائی بیان کرد: اداره كتابخانه هاي عمومي با اهداي سي جلد كتاب و شاخه گل ، شيريني طعم كتاب را با مادران و كودكان بستري بيمارستان در هفته كتاب و كتابخواني جشن گرفتند.

همچنین هژبرپور رئیس شبكه بهداشت ودرمان باغملك درآيين اهداي كتاب به كودكان بيمارستان ضمن تقدير از اين حركت فرهنگي ، بیان داشت: توجه به كودكان و نيازهاي آنان بويژه كودكان بيمار از دغدغه هاي فرهنگي همه مسئولين است.

وی افزود: تلاش هاي اداره كتابخانه هاي عمومي در سطح شهرستان به جهت اجراي اين برنامه قابل تقدير و تحسين برانگيز است چرا كه ترويج فرهنگ و كتابخواني اگرچه رسالت كتابخانه هاي عمومي براي كودكان است اما مختص كتابخانه ها نيست و مسئولين شهرستان مي توانند با حمايت از چنين حركت هايي، بنيان هاي فكري و ريشه اي آينده كودكان و نوجوانان اين شهرستان را شكل بدهند.

در ادامه این دیدار كتابداران كتابخانه هاي عمومي شهرستان باغملك ضمن قصه گويي براي كودكان بستري در بيمارستان، با اهداي كتاب وگل از آنها عيادت كردند.

قصه گويي و شعر خواني براي كودكان، بخش عمده اين برنامه فرهنگي بود كه توسط نسرين كريميان و مريم رستمي از كتابداران كتابخانه‌ عمومي ارمغان گزيده اي از داستان پيامبر(ص)را به صورت قصه براي كودكان بيان كردند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 132