1
کارگاه مرجع کتابخانه مرکزی1

کارگاه مرجع کتابخانه مرکزی2
1397/9/12 دوشنبه توسط بخش مرجع کتابخانه مرکزی برگزار شد؛ برگزاری کارگاه معرفی و روش استفاده از نرم افزار سامان کارگاه آموزشی به مناسبت هفته کتاب با حضور بیش از 60نفر از دانش آموزان دوره دبیرستان در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار شد.

به گزارش ؛ کارگاه معرفی و روش استفاده از نرم افزار مدیریت کتابخانه های عمومی(سامان) برای دانش آموزان توسط بخش مرجع کتابخانه مرکزی استان برگزار شد.

در این کارگاه که با استقبال زیادی از سوی دانش آموزان و معلمان همراه بود ابتدا توسط کتابدار بخش مرجع کتابخانه مرکزی به معرفی کلی کتابخانه مرکزی استان و سپس به معرفی سایت سامان و امکانات آن، روش استفاده از این سایت و خدمات آن پرداخته شد .

همچنین بروشورهایی تهیه شده توسط این بخش جهت معرفی بخش مرجع و خدمات آن نیز بین دانش آموزان توزیع گردید.

از جمله خدمات ویژه بخش مرجع کتابخانه مرکزی استان خوزستان برگزاری کلاس های آشنایی با کتابخانه و بخش مرجع، آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی معتبر علمی و روش جستجو، ارائه اینترنت رایگان به اعضای کتابخانه، ارائه مشاوره اطلاعاتی و دانلود مقالات لاتین، فارسی، پایان نامه ها و پاسخگویی به سوالات عمومی و تخصصی اعضا به صورت حضوری و آنلاین (میز مرجع مجازی)، ارائه معرفی نامه به اعضا جهت استفاده از کتابخانه مرکزی دانشگاه شهید چمران و سازمان آب و برق خوزستان، در اختیار قراردادن اتاق های پژوهش و غیره می باشد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 291