1
 کارگاه آموزشی مهارتهای تربیت فرزند کتابخانه برکت باوی

 کارگاه آموزشی مهارتهای تربیت فرزند کتابخانه برکت باوی

 کارگاه آموزشی مهارتهای تربیت فرزند کتابخانه برکت باوی
1397/10/16 يكشنبه در کتابخانه عمومی برکت حضرت امیرالمومنین (ع)؛  کارگاه آموزشی مهارتهای تربیت فرزند برگزار شد کارگاه آموزشی با عنوان تربیت فرزند با محوریت کودک و خانواده با حضور میترا عبداللهی، روانشناس و مشاور خانواده  برای والدین در کتابخانه عمومی برکت حضرت امیر المومنین(ع) باوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، یوسف حمیدی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی باوی از برگزاری کارگاه مهارتهای تربیت فرزند با محوریت کودک و خانواده با حضور میترا عبداللهی، روانشناس و مشاور خانواده  برای والدین در کتابخانه  خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: ضرورت تربیت صحیح فرزندان و استفاده از تجارب ارزشمند تربیتی بر هیچ کس پوشیده نیست. ضروری است که والدین به ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه اهتمام ورزند که این امر در زندگی تاثیرات مثبت خود را  همچون افزایش دانش، تقویت استعداد و خلاقیت و هوش کودک، پر کردن اوقات فراغت ، کسب مهارتهای گوناگون را در بر دارد.

عبداللهی در این کارگاه به منظور ارتقاء سطح آگاهی مادران در زمینه مهارت‌های فرزند پروری و تشویق خود انگیزشی، مطالبی را بیان کرد و راهکارهایی را ارائه نمود.

وی گفت: مسائلی چون اهمیت تغذیه در دروان کودکی ، خطرات فضای مجازی و تاثیر استفاده بیش از حد از موبایل و اینترنت بر اخلاق و شخصیت فرد ، ییگیری درس و مدرسه فرزند رادر این کارگاه بیان نمود.

در پایان مادران از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کردند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 263