1398/4/15 شنبه به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر؛ جشن «مروارید معصوم» در کتابخانه عمومی معرفت اندیمشک برگزار شد به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، جشن «مروارید معصوم» در کتابخانه عمومی معرفت اندیمشک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر جشن «مروارید معصوم» در کتابخانه عمومی معرفت اندیمشک برگزار شد.

شادی عاطفی مهر، مسئول کتابخانه معرفت کوی لور اندیمشک گفت: هدف ما از انجام این گونه مراسم آشنا کردن اعضای کتابخانه با سیره ی پیامبران و امامان و دیگر معصومین(ع) است.

وی بیان کرد: دراین برنامه که با استقبال خوبی از سوی دختران عضو کتابخانه و با حضور والدین آنها انجام شد ابتدا به معرفی شخصیت والای آن بانوی بزرگوار پرداخته و ویژگی های اخلاقی و معرفتی آن حضرت را برشمردند. همچنین تعدادی از کتابهایی که با موضوع زندگی و شخصیت حضرت معصومه (س) در کتابخانه عمومی بود را به اعضای کتابخانه معرفی نمودند.

عاطفی مهر در ادامه با محور قراردادن یکی از ویژگی های بارز اخلاقی و معنوی آن بانوی مکرمه که «محجبه بودن» می باشد به اهمیت نقش حفظ حجاب برای دختران که در آینده مادران جامعه خواهند شد پرداخت و بر لزوم پوشیدگی آنان در اجتماع تاکید کرد و بیان داشت: دختران امروز جامعه ما مانند مرواریدهای هستند که ارزش وجودی خود را در صدف حجاب باید حفظ کنند.

 در این مراسم برنامه های دیگری مانند مولودی خوانی، پذیرایی از حاضرین و هدایایی از طرف کتابداران کتابخانه معرفت به اعضای دختر اهدا شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 52