1398/8/12 يكشنبه در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی صورت گرفت؛ نشست معرفی کتاب «آب هرگز نمی میرد» در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان نشست معرفی کتاب «آب هرگز نمی میرد» ویژه طلاب حوزه علمیه در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، نشست معرفی کتاب «آب هرگز نمی میرد» نوشته  حمید حسام ویژه طلاب حوزه علمیه در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان برگزار شد.

منا غلامی زاده، کتابدار کتابخانه عمومی شهید مدرسهندیجان گفت:  این نشست که در راستای سلسله برنامه های ترویجی کتابخانه و همگام با تلاشی برای به اشتراک گذاردن کتابهای خوانده شده در میان قشری از اجتماع صورت گرفت در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و مشارکت های همگانی به امور کتابخانه، شناساندن کتابخانه به عنوان محیط امن و مانوس برای مطالعه جمعی نقش بسزایی داشت .

وی افزود: ضمن بیان توضیحاتی چند از فواید کتاب و کتابخوانی از نقشی که طلاب در جامعه دارند و میتوانند مشوق های خوبی برای مطالعه باشند سخن گفته و در ادامه به معرفی کتاب «آب هرگز نمی میرد»نوشته  حمید حسام پرداخت .

غلامی زاده بیان کرد: این کتاب اسلوبی تازه و طرحی نو در تاریخ شفاهی است که با محوریت خاطرات سردار میرزا محمد سلگی و روایت جمعی از رزمندگان گردان حضرت ابوالفضل و چهار فرمانده لشگر انصار الحسین (ع) به سامان رسیده است که این روش برای جامعیت روایت با توجه به اینکه راوی روایت خاطرات خود را حدیث نفس می‌دانست انجام شد

بيشتر
 [PageVisit]