1398/8/13 دوشنبه در آستانه بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی: جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی اندیمشک برگزار شد جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی اندیمشک با موضوع بررسی برنامه های فرهنگی، ترویجی بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان خوزستان، جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی اندیمشک با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک و مسئولین کتابخانه های عمومی آن شهرستان با موضوع بررسی برنامه های فرهنگی، ترویجی بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

فریبا لطفی بافنده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک ضمن تشریح برنامه های هفته کتاب گفت: به اجرای برنامه های خلاقانه درجهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و تعامل با سایر سازمان ها، ادارات و خصوصا آموزش و پرورش و مدارس تاکید کرد.

وی با اشاره به حضور موثر کتابداران در مدارس افزود: می توان با برنامه ریزی صحیح و اجرای اصولی برنامه های کتاب محور و برنامه های ترویجی از هفته کتاب بهترین استفاده را در جهت معرفی کتابخانه و خدمات آن و جذب اعضا به کتابخانه ها داشت.

لطفی بافنده در ادامه بیان کرد: از برنامه های بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، غبارروبی مزار مطهر شهدا، دیدار کتابداران اندیمشک با امام جمعه ی شهرستان، برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب تاریخی از نویسنده و ناشر بومی، برنامه ای فرهنگی درحوزه کودک برای کودکان طراحی و با تامین فضا و امکاناتی درسطح شهر بصورت نقاشی از بهترین کتابی که خوانده اند و اهدای کتاب به کودکان و قصه خوانی اجرا خواهد شد.

در پایان مسئولین کتابخانه ها، ایده ها و برنامه های هفته کتاب کتابخانه های خود را بیان کردند و افزودند: تاکنون رایزنی هایی با مدارس، مسئولین کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، حوزه علمیه خواهران، مدیران مدارس، مهدهای قرآن و... در خصوص اجرای برنامه های مشترک فرهنگی و بازدید از کتابخانه ها و جذب علاقمندان به حوزه ی کتاب انجام داده اند.

بيشتر
 [PageVisit]