1398/8/14 سه‌شنبه در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛ نمایشگاه کتاب در کتابخانه عمومی ارمغان باغملک برگزار شد نمایشگاه کتاب همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی ارمغان باغملک برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، نمایشگاه کتاب همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی ارمغان باغملک برپا شد.

ایرج کمایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی باغملک در این مراسم گفت: یکی از راه‌های دسترسی مردم به کتاب، برپایی نمایشگاه‌های مناسبتی است و امروز با آغاز این رویداد فرهنگی، به پیشواز هفته کتاب و کتابخوانی می‌رویم. هدف از راه‌اندازی این نمایشگاه دسترسی آسان مردم به کتاب و کمک به همشهریان برای انتخاب بهتر بوده است. در این نمایشگاه به مدت 20روز در سه بخش عمومی، کودک و نوجوان و کمک‌درسی فعالیت خواهد کرد.

این نمایشگاه با 1000 عنوان کتاب در بخش‌های مختلف مذهبی، روان شناسی، ادبیات، رمان، تاریخ، پزشکی، داستان‌های کودک و نوجوان، زبان‌های خارجه، قرآن و مفاتیح با تخفیف  ۴۰ درصد برگزار شده است.

گفتنی است، شهروندان می‌توانند جهت بازدید از نمایشگاه کتاب تا تاریخ 24 آبان ماه،  از ساعت ۸ الی 20 به کتابخانه  عمومی ارمغان مراجعه نمایند.

بيشتر
 [PageVisit]