1398/9/9 شنبه در هفته کتاب و کتابخوانی؛ برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی اهواز برگزار شد برنامه های متنوع فرهنگی در هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه های عمومی اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، برنامه های متنوع فرهنگی در هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه های عمومی اهواز برگزار شد.

نشست قصه گویی «خفاش دیوانه» در کتابخانه عمومی شهید رجایی اهواز برگزار شد

زینب عیدی گراوند، مسئول کتابخانه عمومی شهید رجایی اهواز اظهار کرد: قصه«خفاش دیوانه» نوشته جین ویلیس را فاطمه رشیدی، مربی ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای 12 نفر از دانش آموزان مقطع چهارم ابتدایی  مدرسه پسرانه امام سجاد(ع) برگزار کرد.

وی افزود: قصه فرصت مناسبی را برای تمرین زندگی فراهم می‌کند و با توسل به آن می توان  آموزه‌های تربیتی و اخلاقی را برای همیشه در ذهن و روان کودک حک و  طنین‌انداز کرد.

فعالیت های کودک محور کتابخانه عمومی آیت الله بهجت اهواز برگزار شد

حکیمه ناصری کریموند، مسئول کتابخانه عمومی آیت الله بهجت اهواز گفت: دانش آموزان از ارکان مهم حوزه آموزشی و آینده جامعه هستند که حضور آنان از آغاز آموزش علم و تحصیل در کتابخانه می‌توانند گامی در جهت موفقیت بیشتر و راهی برای آشتی و آشنایی بیشتر آنان با دنیای کتاب وکتابخوانی باشد. به این ترتیب هر جه که در این راه موفق‌تر عمل کرد بالطبع می‌تواند در بهبود وضع فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بهتر قدم برداشت.

وی افزود: برنامه‌های مختلف فرهنگی از جمله مسابقه نقاشی، مسابقه کاردستی، و اجرای طرح سفره وحدت با حضور بیش از 70 نفر از دانش آموزان پیش دبستان جهان آرا در کتابخانه عمومی آیت الله بهجت اهواز برگزار شد.

کارگاه آموزشی  با موضوع «اخلاق و مهرورزی» در کتابخانه عمومی شهدای مدافع حرم اهواز برگزار شد

زینب یوسفی، مسئول کتابخانه عمومی شهدای مدافع حرم اهواز گفت: این نشست با هدف مهروزی در خانواده  با حضور مریم الهایی استاد حوزه علمیه خواهران و بیش از 40 نفر از بانوان عضو کتابخانه برگزار شد.

وی افزود: محبت و خوش رفتاری نقش به سزایی در تربیت صحیح فرزندان، شکوفایی احساسات آن‌ها و نزول رحمت خداوند است.

یوسفی تصریح کرد: مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم حاج عبدالکریم اصل غوابش با هدف یادآوری ارزش والا مقام شهدا و شهدای مدافع حرم و یاد و خاطره این شهید گرانقدر با حضور خانواده شهید  برگزار شد.

در پایان همسر شهید مدافع حرم خاطراتی از شهید اصل غوابش  برای حاضرین بیان گرد.
نشست کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه عمومی شهید رجایی اهواز برگزار شد
زینب عیدی گراوند، مسئول کتابخانه عمومی شهید رجایی اهواز گفت:
 این نشست با همکاری مدرسه پسرانه مهرورزان معراج در بخش کودک و نوجوان کتابخانه و با حضور  16 نفر از دانش آموزان مقطع های مختلف ابتدایی از کلاس اول تا پنجم برگزار شد.

در این نشست کتاب‌های «لباس جدید پادشاه » نوشته شکوفه تقی ، توسط امیر عباس درویشی ؛«شنگول و منگول و حبه انگور  » اثر حسین بابانژاد، توسط محمد امین امیری  ؛ «چوپان دروغگو » نوشته حورا سلامت حقیقی ، توسط میثم رویئن تن ؛ «مورچه و کک » نوشته معصومه براتی بروجنی، توسط مهزیار قربانی؛ «هاپو تپلی پیشی خپلی » نوشته شهرام صالحی ، توسط مجتبی رویئن تن ؛ «هرکول خانم » نوشته فریبا کلهر، توسط رضا عرشیان برای حاضرین معرفی به اشتراک گذاشتند..

بيشتر
 [PageVisit]