1398/9/11 دوشنبه در راستای تقدیر از فعالیت های کتابداران؛ دورهمی کتابداران کتابخانه‌های عمومی دزفول برگزار شد در راستای تقدیر از فعالیت‌های کتابداران کتابخانه‌های عمومی دزفول دورهمی صمیمیانه در اردوگاه شیخ انصاری این شهرستان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي خوزستان، در راستای تقدیر از فعالیت‌های کتابداران کتابخانه‌های عمومی دزفول دورهمی صمیمیانه درمحل اردوگاه شیخ انصاری این شهرستان برگزارشد.

رضا جوروند، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی دزفول ضمن تشکر از تلاش کلیه مسئولین، کتابداران و نیروهای خدمات این شهرستان در انجام فعالیت های تبلیغی و ترویجی کتابخوانی گفت: کتابداران کتابخانه‌های عمومی به عنوان سکانداران پایگاه‌های فرهنگی، با وجود همه مشکلات و فراز و نشیب‌های متعدد موجود، همواره با جدیت، ابتکار و انگیزه در سکوتی خروشان به انجام وظیفه می‌پردازند.

وی از مزایای برگزاری این دورهمی ایجاد نشاط، همدلی و صمیمیت در بین همکاران عنوان کرد و افزود: در چنین فضاهای صمیمیانه است که خارج از چهارچوب رسمی و اداری بهتر می توان از دغدغه همکاران و مشکلات آنان آگاه شد و خواستار تداوم این تلاش و حفظ انگیزه با تکیه بر راههای خلاقانه جهت انجام رسالت کتابداران شد.

بيشتر
 [PageVisit]