1398/9/11 دوشنبه در هفته کتاب و کتابخوانی؛ امام جمعه شهر سالند از کتابخانه عمومی شهداء سردشت دزفول بازدید کرد در هفته کتاب و کتابخوانی، امام جمعه موقت شهر سالند به همراه اعضا پایگاه مقاومت ناحیه سردشت از کتابخانه عمومی شهداء سردشت دزفول بازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان، در هفته کتاب و کتابخوانی، حجت الاسلام سید حسن علوی، امام جمعه موقت شهر سالند به همراه اعضا پایگاه مقاومت ناحیه سردشت از کتابخانه عمومی شهداء سردشت دزفول بازدید کردند.

امام جمعه موقت سالند ضمن تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی صورت گرفته در منطقه توسط کتابخانه، خواستار ارتباط بیشتر کتابخانه با سایر نهادهای اجتماعی و فرهنگی شد.

حجت الاسلام سید حسن علوی کتابخانه را یک پایگاه اجتماعی و فرهنگی مهم دانستند و اعلام کردند: در مناطق حاشیه ای مانند شهر سالند که امکانات تفریحی فرهنگی مانند مرکز شهر وجود ندارد کتابخانه های عمومی با انجام فعالیت‌های ترویجی و کتابخوانی جهت افزایش آگاهی‌های عمومی و فردی افراد، می توانند تا حدودی برخی از خلاهای موجود را پر نمایند.

فاطمه خسروی، مسئول کتابخانه عمومی شهداء سرشت دزفول ضمن ابراز خرسندی از حضور امام جمعه این شهر گفت: از حضرت‌عالی تقاضا داریم که از طریق تریبون نماز جمعه و دعوت مردم به کتاب و کتابخوانی ما را در جهت تحقق اهداف ترویج کتاب و کتابخوانی یاری رسانید.

وی تصریح کرد: در هفته کتاب تلاش کردیم  با ارتباط گیری با سایر ادارات و مسئولان شهری، به صورت موثرتری به تبلیغ فعالیت های کتابخانه بپردازیم.

در پایان امام جمعه و اعضاء پایگاه بسیج سردشت به عضویت کتابخانه عمومی درآمدند.

بيشتر
 [PageVisit]