1398/10/23 دوشنبه در راستای ایثار و مقاومت؛ مراسم پاسداشت مقام شهید سردار قاسم سلیمانی مراسم پاسداشت مقام شهید سردار قاسم سلیمانی توسط اعضاء بسیجی کتابخانه عمومی نیایش دزفول برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، همزمان با شهادت سردار سرافراز قاسم سلیمانی، جمعی از اعضاء بسیجی کتابخانه عمومی نیایش دزفول به مقام  والای ایشان احترام گذاشتند.

زهرا زاد محمود، مسئول کتابخانه عمومی نیایش دزفول گفت: بسیج زاییده انقلاب اسلامی است و در عین حال به عنوان نیروی حافظ انقلاب نقش ایفا می‌کند‌، و لذا یک رابطه متقابل بین انقلاب‌، تداوم انقلاب و بسیج وجود دارد که از یکدیگر تاثیر و تأثر می‌‌‌پذیرند‌.

وی افزود: در این راستا جمعی از اعضا بسیجی کتابخانه عمومی نیایش ضمن تجدید عهد با شهداء هشت سال دفاع مقدس ، شهداء حافظ امنیت و مدافعان حرم اهل بیت ، تاسف خود را از ترور ناجوانمردانه سردار شهیدان مقاومت شهید قاسم سلیمانی  را اعلام کردند.

 مسئول کتابخانه عمومی نیایش دزفول بیان کرد: سردار قاسم سلیمانی یکی از اسوه‌های تاریخ جهاد و شهادت و مقاومت بود و بدون هیچ اغراق و مبالغه گویی که ایشان نیازمند آن نیست ما یک مرد بزرگ در عرصه مقاومت، از خود گذشتگی و ایثار را تقدیم انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت کردیم.

بيشتر
 [PageVisit]