1398/10/24 سه‌شنبه به مناسبت شهادت سردار دل‌ها؛ مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار بهبهان برگزار شد به مناسبت شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار بهبهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانههای عمومی خوزستان، مسابقه نقاشی به مناسبت شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی با حضور دانش آموزان دبستان دخترانه راویان حدیث در بخش کودک کتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار بهبهان برگزار شد.

حسین امیدیان، مسئول کتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار گفت: در پی شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و به منظور آشناسازی آینده سازان این مرز و بوم با شخصیت بی نظیر و مالک اشتر گونه اش مسابقه نقاشی با محوریت شهادت سردار دل‌ها در بین دانش آموزان برگزار شد.

وی افزود: در این برنامه بعد از ارائه زندگی نامه درخشان مالک اشتر سید علی به دانش آموزان، از آنان خواسته شد درون مایه ذهنی خود را از حضور این بزرگمرد در میدانهای جنگ و مبارزه علیه محور شرارت و کفر، و شهادت مظلومانه اش را بنا به سلیقه ی خود به تصویر بکشند.

گفتنی است این مسابقه که با استقبال فراوان و چشمگیر رو به رو شد با انتخاب نقاشی های برتر و تشویق صاحبان اثر به پایان رسید.

بيشتر
 [PageVisit]