1
1

2
1397/8/30 چهارشنبه کتابخانه عمومی شهر زهره برگزار کرد؛ مسابقه خلاصه نویسی بهترین کتابی که خوانده ام رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هندیجان از برگزاری مسابقه خلاصه نویسی توسط کتابخانه عمومی مهدیه شهر زهره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان؛ فاطمه شولی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی هندیجان گفت: مسابقه خلاصه نویسی در دبیرستان کوثر شهرزهره به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی بر گزار شد.

وی افزود: خلاصه کردن کتاب ‌های پرطرفدار و ارزشمند،‌ یکی از گام ‌های مثبتی است که می ‌تواند نسل امروز را با کتاب و کتاب خوانی مرتبط سازد.

فاطمه شولی اظهار کرد: هدف از برگزاری این مسابقه گسترش و تقویت خوداتکایی و خودباوری، ترغیب و تشویق نوجوانان به مطالعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

شولی ادامه داد: مسابقه "بهترین کتابی که خوانده ام " که توسط کبری خواجوی کتابدار کتابخانه مهدیه اجرا شد موجب تعمیق آموزه هایی در مطالعه و یادگیری ،دقیق خوانی و تمرینی برای رشد فکری و تمرکز ذهنی برای دانش آموزان بود.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی هندیجان، عنوان کرد: خوشبختانه این برنامه مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت و در پایان به نفرات برتر جوایزی به رسم یاد بود اهداء شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 298