1
دومین نشست کتابخوان «نو سوادان» برگزار شد

دومین نشست کتابخوان «نو سوادان» برگزار شد

دومین نشست کتابخوان «نو سوادان» برگزار شد

دومین نشست کتابخوان «نو سوادان» برگزار شد
1397/10/12 چهارشنبه به همت کتابداران کتابخانه عمومی فجر شوش؛ دومین نشست کتابخوان «نو سوادان» برگزار شد دومین نشست کتابخوان نوسوادان در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به همت کتابداران کتابخانه عمومی فجر شوش برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ دومین نشست کتابخوان نوسوادان و کم سوادان بزرگسال در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان این قشر در مرکز یادگیری محلی شهدای مدافع حرم برگزار شد.

رحمان کارونی، مسئول کتابخانه عمومی فجر شوش هدف از برگزاری این نشست را ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان این  قشر بیان کرد و گفت: توانا ساختن بزرگسال و فرد نوسواد برای استفاده از مهارت خواندن و نوشتن در زندگی و استفاده از دنیای علم و دانش است. کتابخانه‌های عمومی درجهت حمایت از امر آموزش و پژوهش، منابع و اطلاعات مورد نیاز جامعه نوسواد را فراهم می‌آورند.

وی گفت: کتابداران مجری این نشست آزاده هوری زاده و الهام سلیمانی مقدم ضمن توضیح درباره نحوه برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای و معرفی کتابخانه عمومی ، نحوه عضویت و استفاده از کتب ، 11 نفر از نوسوادان را جهت معرفی کتاب آماده کردند که بعد از ارائه ، با اهدای کتاب از آنها تقدیر شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 354