1
نشست نقد و بررسی کتاب «آزادگان می گویند» نوشته فرامرز حسینوند، با حضور نویسنده اثر و قهرمان داستان جمعه کرمپوردر کتابخانه عمومی حکیم طوس برگزار شد.      

نشست نقد و بررسی کتاب «آزادگان می گویند» نوشته فرامرز حسینوند، با حضور نویسنده اثر و قهرمان داستان جمعه کرمپوردر کتابخانه عمومی حکیم طوس برگزار شد.      

نشست نقد و بررسی کتاب آزادگان می گویند لالی
1397/10/16 يكشنبه با حضور نویسنده اثر و در کتابخانه عمومی حکیم طوس؛ نشست نقد و بررسی  کتاب« آزادگان می گویند» برگزار شد نشست نقد و بررسی کتاب «آزادگان می گویند» نوشته فرامرز حسینوند، با حضور نویسنده اثر و قهرمان داستان جمعه کرمپوردر کتابخانه عمومی حکیم طوس برگزار شد.      

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، نشست نقد و بررسی کتاب «آزادگان می گویند..» نوشته فرامرز حسینوند با حضور نویسنده کتاب و قهرمان داستان جمعه کرمپور و اساتید دانشگاه لالی در کتابخانه عمومی حکیم طوس لالی برگزار شد. 

در این جلسه که به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لالی و جمعی از شعرا و نویسندگان و علاقه مندان به تاریخ و ادبیات دفاع مقدس، در محل سالن آمفی تائتر کتابخانه عمومی حکیم طوس لالی برگزار شد.

جمعه کرمپور قهرمان داستان به عنوان یکی از راویان دفاع مقدس به بیان خاطرات در جبهه پرداخت و افزود: آشنایی نسل جدید با جنگ و دفاع مقدس تنها از طریق کتاب ها و فیلمهایی است که به استناد کتابها تهیه شده است.                                        وی گفت: باید تلاش کنیم با حمایت و تقویت بخش دفاع مقدس در کتابخانه ها، نسل جدید را با دلاورمردی های سلحشوران هشت سال دفاع مقدس بیش از پیش آشنا کنیم تا بدانند ایران سربلند امروز ریشه در خون های پاک شهدا، جانبازان و ایثارگرانی دارد که بهترین سال های عمر خود را در دفاع از خاک پاک سرزمین مان گذراندند و اینک نسل امروز باید از آن در مقابل دشمنان این انقلاب پاسداری کنند .                                                                                                                       

 در این نشست  منتقدین کتاب، ضمن اشاره به نقاط قوت و ضعف کتاب، این اثر را از آثار به یاد ماندنی از خاطرات دوران دفاع مقدس دانست و خواستار مطالعه این کتاب توسط قشر نوجوان و جوانان امروز شد.                                                                

در ادامه نویسنده کتاب به سختی های کار مصاحبه با رزمندگان و ثبت خاطرات دفاع مقدس اشاره کردند. آنها در قید حیات بودن قهرمان اصلی کتاب را از برتری های  این اثر دانستند و خواستار حمایت مسئولین از نویسندگان حوزه دفاع مقدس شدند.                                                              

در پایان از نویسنده و قهرمان داستان تقدیر شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 243