1
دومین نشست کتابخوان «نو سوادان» برگزار شد

دومین نشست کتابخوان «نو سوادان» برگزار شد

دومین نشست کتابخوان «نو سوادان» برگزار شد

دومین نشست کتابخوان «نو سوادان» برگزار شد
به همت کتابداران کتابخانه عمومی فجر شوش؛ دومین نشست کتابخوان «نو سوادان» برگزار شد دومین نشست کتابخوان نوسوادان در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به همت کتابداران کتابخانه عمومی فجر شوش برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ دومین نشست کتابخوان نوسوادان و کم سوادان بزرگسال در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان این قشر در مرکز یادگیری محلی شهدای مدافع حرم برگزار شد.

رحمان کارونی، مسئول کتابخانه عمومی فجر شوش هدف از برگزاری این نشست را ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان این  قشر بیان کرد و گفت: توانا ساختن بزرگسال و فرد نوسواد برای استفاده از مهارت خواندن و نوشتن در زندگی و استفاده از دنیای علم و دانش است. کتابخانه‌های عمومی درجهت حمایت از امر آموزش و پژوهش، منابع و اطلاعات مورد نیاز جامعه نوسواد را فراهم می‌آورند.

وی گفت: کتابداران مجری این نشست آزاده هوری زاده و الهام سلیمانی مقدم ضمن توضیح درباره نحوه برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای و معرفی کتابخانه عمومی ، نحوه عضویت و استفاده از کتب ، 11 نفر از نوسوادان را جهت معرفی کتاب آماده کردند که بعد از ارائه ، با اهدای کتاب از آنها تقدیر شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 374