1
1

2
با هدف آشنایی کودکان با زندگی معصومین (ع) برگزار شد؛ نشست قصه گویی از کتاب های «نوبت به نوبت» و «قصه ما مثل شد» در کتابخانه عمومی خاتم شوش نشست قصه گویی از کتاب های «نوبت به نوبت» و «قصه ما مثل شد» توسط اعضای فعال کودک در محل کتابخانه عمومی خاتم شوش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ معصومه خاکی زاده مسئول کتابخانه عمومی خاتم از برگزاری  نشست قصه گویی از کتاب های «نوبت به نوبت» و «قصه ما مثل شد» توسط اعضای فعال کودک در محل کتابخانه عمومی خاتم شوش خبر داد.

مسئول کتابخانه عمومی خاتم  هدف از برگزاری این نشست را افزایش سطح خلاقیت، هوشیاری و مهارت های ارتباطی در بین اعضای کودک عنوان کرد و افزود: در این نشست نگین کثیر عضو فعال کتابخانه، قصه ای درمورد پیامبر اکرم (ص) از کتاب "نوبت به نوبت" برای کودکان بازگو کرد و همچنین زهرا عرب به بازگویی قصه شیشه و پنیر از کتاب "قصه ما مثل شد" پرداخت.

گفتنی است کتاب "نوبت به نوبت" نوشته مسلم ناصری به تصویرگری محمّدحسین صلواتیان از مجموعه کتاب‌های قصه‌های شیرین از زندگی معصومین است و به قصه‌هایی از زندگی پیامبر(ص) می‌پردازد و کتاب " قصه ما مثل شد " که در آن تعداد 110 قصه از قصه مَثل های فارسی برای نوجوانان به زبان ساده و روان توسط محمد میرکیانی گردآوری و بازنویسی شده است و انتشارات "به نشر" آن را منتشر کرده است.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 402