1
1

2

3

4

5
در کتابخانه مرکزی اهواز صورت گرفت؛ افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب با شعار «حال خوش خواندن» نمایشگاه کتاب «حال خوش خواندن» با ارائه بیش از ۵ هزار عنوان کتاب در کتابخانه مرکزی اهواز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، آیین افتتاح نمایشگاه کتاب «حال خوش خواندن» با ارائه بیش از 5 هزار عنوان کتاب و با حضور محمد صادق کریمی کیا، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان؛ منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ سعید رضوانی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ حجت الاسلام طباطبایی، مدیرکل حوزه هنری خوزستان در  کتابخانه مرکزی برگزار شد.

در حاشیه این نمایشگاه مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان گفت: 14 نمایشگاه فروش کتاب و محصولات فرهنگی در سطح استان به مناسبت بیست و ششمین دوره کتاب و کتابخوانی در حال برگزاری است که هدف از برگزاری این نمایشگاه ها دسترسی  آسان مردم به کتاب است.

وی گفت: در این نمایشگاه  بیش از 10 هزار عنوان کتاب و دایره المعارف در موضوعات عمومی، کودک و نوجوان، ادبیات، رمان، روان شناسی، مذهبی، زبان، کامپیوتر، معماری، هنر، گردشگری، ورزشی، آشپزی، اجتماعی، سیاسی، حقوقی و صنایع دستی عرضه شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان تصریح کرد: نمایشگاه کتاب «حال خوش خواندن» از نظر محتوایی و موضوعی نگاه ویژه ای به جایگاه کودک و نوجوان دارد و خانواده ها می توانند به همراه کودکان خود در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

نمایشگاه بزرگ کتاب «حال خوش خواندن» که 19 آبان ماه و به مناسبت فرارسیدن بیست و ششمین و دوره هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار افتتاح شد، همه روزه  تا 30 آبان ماه از ساعت 8 تا 22 پذیرای علاقمندان است.

 

 

 

 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 354