1
نمایش عروسکی و قصه گویی در آغاجاری

نمایش عروسکی و قصه گویی در آغاجاری

نمایش عروسکی و قصه گویی در آغاجاری

نمایش عروسکی و قصه گویی در آغاجاری
در بخش کودک کتابخانه انجام شد؛ قصه گویی و نمایش عروسکی در کتابخانه عمومی شهدای جولکی آغاجاری قصه گویی از کتاب های «قصه های فرشته ای از آسمان» و «خاله ریزه» و اجرای نمایش عروسکی « خاله بنفشه و کلاغ باهوش» با حضور اعضای کودک در کتابخانه عمومی شهدای جولکی آغاجاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، حنا ربیعی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی آغاجاری از نشست قصه گویی از کتاب های «قصه های فرشته ای از آسمان» و  «خاله ریزه» و اجرای نمایش عروسکی « خاله بنفشه و کلاغ باهوش» با حضور اعضای کودک در کتابخانه عمومی شهدای جولکی آغاجاری خبر داد.

 وی با اعلام این خبر گفت: اجرای برنامه نمایش عروسکی و قصه گویی با همکاری بنفشه پور افشار(خاله بنفشه) از هنرمندان حوزه کودک آغاجاری برگزار شد.

  رئیس اداره کتابخانه های عمومی آغاجاری هدف از برگزاری این برنامه را ترغیب کودکان به کتاب و کتابخوانی ،ایجاد فضایی مفرح و شاد در کتابخانه بیان کرد و گفت:  نمایش عروسکی به‌ عنوان یکی از موفق‌ترین شیوه‌ها، علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده است.

وی افزود: در این روش از کتابخوانی، شخصیت‌های اصلی داستان در قالب عروسک‌های پارچه‌ای یا کاغذی تهیه شد، تا با تکیه بر آن ها محتوای اصلی داستان به نمایش گذاشته شود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 558