1
1

2

3

4
به مناسبت گرامی داشت هفته معلم؛ اولین نشست کتابخوان ویژه معلمان در مدرسه شاهد هشتم شهریورخرمشهر برگزار شد این نشست همزمان با فرا رسیدن هفته گرامی داشت مقام معلم و با حضور کتابداران، معلمان و دانش آموزان در مدرسه شاهد هشتم شهریور خرمشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ عبدالله حلیات مسئول کتابخانه عمومی شهید شریف از اولین نشست کتابخوان مدرسه ای خرمشهر همزمان با هفته گرامی داشت مقام معلم و به همت کتابداران این کتابخانه و با مشارکت مدرسه دخترانه شاهد هشتم شهریور  برگزار شد .

دراین نشست عبدالله حلیات مسئول کتابخانه عمومی شهید شریف با تبریک فرار رسیدن هفته معلم به معلمان زحمتکش وبیان جایگاه و نقش با ارزش معلم در پیشرفت جامعه و معرفی اندیشه وحکمت  شهید مطهری به دانش آموزان به معرفی تعداد از آثار مکتوب استاد شهید مطهری پرداخت.

 وی در ادامه درخصوص اهمیت کتاب وکتابخوانی گقت و به معرفی کتابخانه عمومی شهید شریف وبخش ها و خدمات کتابخانه ای آن برای دانش آموزان پرداخت وازهمه برای ثبت نام درکتابخانه دعوت کرد.

در این نشست تعداد پنج  نفر از معلمان  فرهیخته کتابخوان ویکی از دانش آموزان  مدرسه به معرفی خوانده های خود پرداختند که عبارتند از:

 کتاب : رفتارهای بهنجار ونابهنجار نوشته: شکوفه نوابی نژاد / ارائه شده توسط : ، مرجان محمدی اصل ، معلم مدرسه

کتاب : جاذبه ودافعه امام علی (ع )نوشته:شهید مرتضی مطهری /ارائه شده توسط : زهرا شریف ، معلم مدرسه

کتاب :انگلو وبنگلو وجامعه شناسی آبادان   نوشته : ایرج ولی زاده  / ارائه شده توسط : زهرا مقدم شاد، معلم مدرسه

کتاب : چگونه با کودک نامهربان رفتار کنیم  نوشته  :حسن فرهی / ارائه شده توسط :سیده ایمان ثابتی، معلم مدرسه

کتاب : قرآن شفای زندگی  نوشته :لوئیز هی  / ارائه شده توسط : فرحناز مقصدی  ، معلم مدرسه

کتاب : شیفته ی تلویزیون  نوشته : بیتسی با یارس   / ارائه شده توسط : حدیث علی پور سعدانی  ، دانش آموز

درپایان این نشست نیز از معلمان فرهیخته ودانش آموز  کتابخوان برگزیده بمناسبت  هفته معلم  با اهدای لوح سپاس تقدیر و تجلیل شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 720