1
1

2
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایذه خبر داد: برگزاری نمایشگاه فروش کتاب و محصولات فرهنگی در شهرستان ایذه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایذه از برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان ایذه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان؛ جبار نوروزی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ایذه از برگزاری نمایشگاه فروش کتاب و محصولات فرهنگی در شهرستان ایذه خبر داد و افزود: در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر نمایشگاه  کتاب با عناوین متنوع برای علاقمندان برپا شد.

 وی افزود: دهه فجر انقلاب اسلامی، مقطع رهایی ملتی است که به مدد الهی و تبعیت از حضرت امام خمینی (ره) بر طاغوت غلبه کرد و در ادامه با زعامت و رهبری مقام معظم رهبری (دامه برکاته) همچنان شاهد ثمربخشی شجره طبیه جمهوری اسلامی در میهن عزیزمان و توسعه آن به دیگر کشورهای اسلامی شده است.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ایذه عنوان کرد: برگزاری برنامه‌هایی مانند نمایشگاه کتاب و به‌ویژه نمایش کتاب‌هایی با موضوع و محتوای انقلاب اسلامی ایران نقش بسزایی در آشنایی مردم به ویژه نسل جوان، نوجوان و کودک خواهد داشت.

نوروزی ادامه داد: این نمایشگاه حاوی عناوین و موضوعات متنوع مذهبی، ادبی، تاریخی، علمی و کتاب‌های مختص کودکان و نوجوان می‌باشد. که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش شهرستان ایذه از تاریخ  12 بهمن ماه لغایت 2 اسفند بهمن دا خواهد بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 575