1
1
با محوریت هشتمین جشنواره رضوی کتابخوانی؛ نشست قصه گویی و شعرخوانی و نقاشی از کتاب «مهمان خراسان » در کتابخانه عمومی کوثر اهواز این نشست باهمکاری موسسه قرآنی فاطمه زهرا (س) اهواز و با هدف ترویج فرهنگ رضوی در بین کودکان در محل کتابخانه عمومی کوثر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، مریم مجاهدنژاد، مسئول کتابخانه عمومی کوثر اهواز از برگزاری نشست شعر خوانی  کتاب «مهمان خراسان » مجموعه شعر درباره امام رضا (ع) به نوشته سعید بیابانکی و نشست قصه گویی و مسابقه نقاشی از کتاب «مژده گل » از سری منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی باهمکاری موسسه قرآنی فاطمه زهرا (س) این شهرستان درمحل کتابخانه خبر داد.
مجاهد نژاد گفت: کودکان با شعر خوانی اشعاری از این کتاب و برگزاری مشاعره از اشعار کتاب «مهمان خراسان » و شنیدن قصه های امام رضا(ع) به کشیدن نقاشی  از کتاب «مژده گل» در این مسابقه شرکت کردند.
وی اضافه کرد: در این مسابقه نقاشی، که با ارائه برگه های مخصوص هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به کودکان همراه بود ضمن آشنایی با خصوصیات و  فضایل اخلاقی امام رضا (ع)، عضو کتابخانه نیز شدند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 218