1
جشنواره رضوی

جشنواره رضوی 1

جشنواره رضوی 7

جشنواره رضوی 5

جشنواره رضوی 3
در راستای جشنواره کتابخوانی رضوی؛ مسابقه نقاشی از کتاب 10 قصه از امام رضا (ع) در کتابخانه معرفت کوی لور اندیمشک برگزار گردید. عاطفی مهر: مسابقه نقاشی ویژه کودکان در راستای برگزاری جشنواره رضوی و با حضور بیش از 20 نفر از اعضای فعال کودک کتابخانه و با لباس محلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، شادی عاطفی مهر مسئول کتابخانه عمومی معرفت کوی لور شهرستان اندیمشک از برگزاری مسابقه نقاشی از کتاب «10 قصه از امام رضا(ع)»  از سری  برنامه های هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در این کتابخانه خبر داد.

خانم عاطفی مهر با اعلام این خبر گفت: مسابقه نقاشی ویژه کودکان در راستای برگزاری جشنواره رضوی و با حضور بیش از 20 نفر از اعضای فعال کودک کتابخانه و با لباس محلی برگزار شد.

وی افزود: پیش از شروع مسابقه توضیحاتی پیرامون جشنواره کتابخوانی رضوی و نحوه شرکت در مسابقه کتابخوانی رضوی به صورت مکتوب و آنلاین ارائه گردید. این جشنواره  با هدف ترویج فرهنگ رضوی و مطالعه با موضوع فرهنگ غنی اسلامی و سیره ائمة معصوم (علیهم‌السلام) و شناخت شخصیت والای امام رضا (ع) برای کودکان و نوجوانان برگزار می گردد.

سپس برگه‌های مسابقه نقاشی بین شرکت کنندگان تقسیم شد تا بر اساس داستان‌های خوانده شده از کتاب مذکور نقاشی خود را ترسیم کنند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 1496