1
نشست قصه خوانی و آموزش کاردستی ویژه کودکان

نشست قصه خوانی و آموزش کاردستی ویژه کودکان
کتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار؛ نشست قصه خوانی و آموزش کاردستی ویژه کودکان برگزار شد نشست قصه خوانی از کتاب «بهداشت و سلامت» و آموزش کاردستی ویژه کودکان در کتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار بهبهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، حسین امیدیان، مسئول کتابخانه عمومی شهید پیشبهار نشست قصه خوانی از کتاب «بهداشت و سلامت» نوشته آنجلا رویستون، ترجمه مریم پورثانی و آموزش کاردستی ویژه کودکان در کتابخانه عمومی خبر داد.

امیدیان با اعلام این خبر گفت: هدف از روایت این قصه آشنا ساختن کودک به نظافت شخصی و یاد آوری اهمیت آن همواره از مسائلی می باشد که معمولا توسط خانواده و مراکز آموزشی آموزش داده می شود. لذا در کتابخانه عمومی پیشبهار کتابی با موضوع نظافت با عنوان«بهداشت و سلامت» نوشته آنجلا رویستون ؛ ترجمه مریم پورثانی توسط الهام جوهری کتابدار کتابخانه، قصه خوانی شد.

وی گفت: ساخت انواع کاردستی از هرنوع که باشد ، ترفندی است برای آشنایی و پرکردن اوقات فراغت کودکان و هدف از آن تشویق و ترغیب کودکان به فراگیری و آموزش می باشد . کاردستی را که با کاغذ ، قیچی و چسب ساخته می شود به کودکان آموزش دادند و بعد از آموزش ، فرصت کافی به کودکان داده می شود تا مشابه همان را بسازند.          

 
تعداد بازديد اين صفحه: 308