1
1

2

3
در ماه مبارک رمضان برگزارشد؛ نشست قصه گویی کتاب«معصومین (ع)و کودکان» در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان نشست قصه گویی کتاب«معصومین (ع)و کودکان» نوشته ابوالفضل هادی منش در محل بخش کودک کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان: رفعت علوی کتابدار کتابخانه عمومی شهید مدرس از برگزاری نشست قصه گویی کتاب«معصومین (ع)و کودکان» نوشته ابوالفضل هادی منش برای کودکان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: نشست قصه گویی کتاب«معصومین (ع)و کودکان» نوشته ابوالفضل هادی منش که ویژه کودکان در اتاق کودک برگزار شد، اهدافی چون ترویج و توسعه ارزشهای قرآنی برای کودکان و نوجوانان و ایجاد زمینه شناخت عوامل و روشهای تربیت اسلامی در طول ماه مبارک رمضان را مد نظر قرار داد.

علوی گفت: قصه به علت کشش، زیبایی و نقشی که در برانگیختن حس کنکجکاوی دارند، می توانند بسیاری از مفاهیم را به کودکان منتقل کنند، همچنین با انتقال مفاهیم به روش غیر مستقیم نه تنها باعث جذب بهتر و سریع تر مفاهیم به ذهن و زبان کودک می شوند بلکه فهم آن را عینی تر و ساده تر می سازند.

این نشست قصه گویی به عنوان محملی برای انتقال مفاهیم ارزشی و دینی به کودکان با الگو قراردادن شخصیت های داستان برای جذب مخاطبین کودک و نوجوانان برای مطالعه کتب دینی در کتابخانه بوده است .
 
تعداد بازديد اين صفحه: 529