1
مسئول کتابخانه آیت الله قاضی دزفول خبر داد؛ برگزاری برنامه نقاشی از محتوای کتاب مسئول کتابخانه عمومی آیت الله قاضی دزفول : هدف از برگزاری مسابقه نقاشی با الهام گرفتن از کتاب های خوانده شده تقویت ذهن کودک و پیاده سازی و تصویر سازی ذهنی کودک و نوجوان از کتاب مورد مطالعه است که این مهم یکی از راه های تقویت فکری و عادت به مطالعه در سنین کودکی به شمار می رود

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های خوزستان ، مسئول کتابخانه عمومی آیت الله قاضی از برگزاری مسابقه نقاشی از محتوای کتاب های مورد مطالعه خبر دادو افزود: مسابقه نقاشی با الهام گرفتن از کتاب های خوانده شده ویژه اعضای کودک و نوجوان در این کتابخانه برگزار گردیده و با استقبال خوب این گروه سنی روبرو شد.

ملک زاده اشاره کردند: هدف از برگزاری مسابقه نقاشی با الهام گرفتن از کتاب های خوانده شده تقویت ذهن کودک و پیاده سازی و تصویر سازی  ذهنی کودک و نوجوان از کتاب مورد مطالعه است که این مهم یکی از راه های تقویت فکری و عادت به مطالعه در سنین کودکی به شمار می رود. در این برنامه ابتدا شرکت کنندگان  به مطالعه کتاب های مورد علاقه خود پرداختند و آنگاه  برداشت‌های خود را از کتاب خوانده شده به تصویر  می کشند. و با همان  نقاشی، محتوای کتاب را بصورت خلاصه  برای دیگر دوستان خود معرفی کردند .

  مسئول کتابخانه عمومی آیت‌الله قاضی، یکی از محاسن اجرای این برنامه را کمک به علاقه مند کردن کودکان به مطالعه، و رشد خلاقیت  و خود باوری آنها ذکر کرد و افزود مصمم هستیم تا با گسترش مطالعه مفید بین کودکان و نوجوانان، این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنیم. که این مهم با تلاش و نوآوری کتابداران و اهتمام خانواده‌ها و مربیان دور از دسترس نخواهد بود .

منبع: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول
 
تعداد بازديد اين صفحه: 2562