1
1

2
به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار شد؛ نشست جمع خوانی مجموعه پنج جلدی «هر آیه یک قصه» در بخش کودک کتابخانه عمومی خاتم شوش نشست جمع خوانی از مجموعه پنج جلدی «هر آیه یک قصه» توسط سیدحمید موسوی‌گرمارودی بمناسبت ماه مبارک رمضان در محل کتابخانه خاتم شوش برگراز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ داستان های مجموعه ۵ جلدی کتاب «هر آیه یک قصه» در گروه سنی کودک و نوجوان نوشته سید حمید موسوی گرمارودی در بخش کودک کتابخانه عمومی خاتم شوش برای اعضاء کودک جمع خوانی شد.

معصومه خاکی زاده در تشریح این کتاب گفت: در این مجموعه، از داستان های کوتاه و جالب برای هر آیه استفاده  شده است، تا پیام آن به سادگی در ذهن و فکر مخاطب باقی بماند و از آن بهره مند شود.

وی ادامه داد: این کتاب حاوی آموزش آیه‌ها با موضوعات تربیتی برای کودکان است که هر مجلد آن به موضوع خاصی اختصاص یافته است؛ جلد نخست این مجموعه به آیه یک سوره «الفاتحه» اختصاص یافته و موضوع قصه «بسم‌الله» است که به کودکان می‌آموزد شروع هر کاری را با نام خدا آغاز کنند.

گفتنی است، مجموعه پنج جلدی «هر آیه یک قصه» توسط سیدحمید موسوی‌گرمارودی به نگارش درآمده و انتشارات براق آن را منتشر کرده است.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 814